KAĞITTAN HAYATLAR İncelemesi - ZAMLI ve Çağataylı Yerli Netflix Filmi

  Показвания 1,063,486

Murat Soner

преди месец

Kağıttan Hayatlar, yani Netflix'in zamlarından sonra gelen Çağatay Ulusoylu yeni ve 2. yapımı. Film fragmanını bile izlememiş olan bende açıkçası bir hayal kırıklığı yaratmadı. Hatta ağlama eşiği çok düşük olan beni bile duygulandıramamasına sevindim bile. Çünkü ağlatacak çok yapım ve ağlanacak çok şey var elde.
Diğer Netflix yapımı filmlerden de bahsetmişliğimiz var, onarda şuralarda;
Azizler: bgpost.info/post/u9iIypzSjoqT3GA/video
9 Kere Leyla: bgpost.info/post/vMSNsYOPh69kyX0/video
Yarına Tek Bilet: bgpost.info/post/2ZGolGrFaJF4yZs/video
Sosyal Medya Hesaplarım;
Twitter: goo.gl/oVnQ9J
Instagram: goo.gl/5DVH6h

Коментари
mahmut nedim
mahmut nedim преди 12 часа
Hocam bu konuşma şeklini nasıl değiştirdin. Gözlerin böyle snopy gibi olmuş valla bak ama bu halin tutmuş çokta hoş olmuş bozma değiştirme yani
faik doganay
faik doganay преди 20 часа
Diğer tüm videoları na katılsamda bu videoda sırf eleştirmek için eleştirdiğini düşünüyorum
selma selma
selma selma преди 23 часа
bence film cok guzeldi ben bugun izledim cok begendin hatta tekrar izlemeyi dusunuyorum
Freydis
Freydis преди 2 дни
x8 tl
ege Tunali
ege Tunali преди 2 дни
Dayı uyuyosun bi git
Nurullah karadağ
Nurullah karadağ преди 2 дни
SEE dizisini yorumlar mısın üstad rica etsem 🙏😊
guzel kiz
guzel kiz преди 3 дни
Ya sen ne saçmalıyorsun ya. Eleştiri yapmayı öğren ilk önce. Eleştiri sadece kötü değildir her zaman kötü yapılmaz. İyi ye iyi kötüye kötü dersin.
erdal kartal
erdal kartal преди 4 дни
ALLAH herkesi exxen reklamlarından korusun abi
Sarının Günlüğü
Sarının Günlüğü преди 4 дни
Film çok güzeldi
selin yakut
selin yakut преди 4 дни
Yaptığın tek şey sürekli negatif yönde eleştirmek. Düşünce olarak sürekli bir alışılmışlığın içerisindesin. Bence bu durumundan vazgeç. Elbette eksikler olacak her şeyi dört dörtlük bekliyorsunuz efendim. Senin burda bunları eleştirmen kadar kolay olmuyor hiçbir sahnesi. Yaptığın tek şey dalga geçmek olay yaratmak ilgi odağı olmaya çalışmak bence. Gereksiz yorumların var. Umarım düşünce yapını biraz daha düzeltirsin. Gayet güzel bir filmi kime göre neye göre tabi ama bu eleştirileri hak etmiyor...
Harun Kadi
Harun Kadi преди 4 дни
Senaryo klasik falan değil tamamen efsane siz yanlış filme bakmışsınız
dilekciğiniz
dilekciğiniz преди 6 дни
Bu eleştiri videosunu izledikten sonra izledim filmi. Filmde başrol bir miktar hasta. Psikoloji iyi değil. Ara ara duygu patlamaları bu yüzden. E adam hasta olduğu için gördüğü çocuk arada gidip geliyor. Ben izlediğimde etkilendim. Nasıl bir hayatta doğup nasıl bir hayatta ölüyorsun tüm gece bunu düşündüm. He şuna da değinmek isterim her dizi film başrol oyuncusunun herkese selam vermesi mahalle haklı tarafından sevilmesi güzel ayrıntı. Çünkü küçük bir mahallede büyümüş biri olarak evet gerçekten böyle. Herkes birbirini sever şakalaşır. Büyük şehirlerde bencilleştiniz diye tüm ülkeyi öyle görüyorsunuz. Bunu netflix gibi platformda göze sokulması hoş. Çünkü Türkler böyledir. Bu defa sırf izlenmek için eleştirmişsin murat soner. Eksiği var mı var ama kötü bir film değil.
melek anls
melek anls преди 7 дни
Bu film için yaptığınız eleştiriler çok yersizdi.
a-wanderingcloud 0-0
a-wanderingcloud 0-0 преди 7 дни
6:48 Ezbere biliyorum... 😭😂
Kübra Nur Ertanıdır
Kübra Nur Ertanıdır преди 7 дни
Kapakta genel olarak kadın fotoğrafı kullanmanız çok ilginç..
Songul Yalniz
Songul Yalniz преди 7 дни
Hekimoğlu
Küskün Melek
Küskün Melek преди 8 дни
Bence filim çok güzeldi 👍
boldy ss
boldy ss преди 8 дни
canlı ders sırasında açtım izliyodum mikrofonu kapamayı unutmuşum hoca dersten attı
Esra Elagöz
Esra Elagöz преди 8 дни
Filmin kötü olduğunu sadece çok fazla film izlemiş kişiler anlıyor...
Fatal Error
Fatal Error преди 8 дни
Kağıt ev incelemesi gelebilir mi acaba peceteye yazip bi istekde ben veriyim dedim😅
dicle Ata
dicle Ata преди 9 дни
Seksen bir ilde olup asla değişmeyen şey . . . . . . . Anne terliği✋asla şaşmaz
Emine Dokgözlü
Emine Dokgözlü преди 9 дни
Adamın oyunculuğu iyi zaten ama ben abartıldığı kadar harika, mükemmel bir film olduğunu düşünmüyorum. Ve bu filmde ağlayanlar nasıl ağlamış onu da anlamıyorum. Filmde son sahnede asıl olay dışında olay örgüsü yoktu. Yani bir an da filmin sonu geldi, ki o da klasikti bence. Türk dizi - filmlerinde sürekli dram yaratılmaya çalışılması... Bu kez pek olmamış. 4 / 10
Elif Bilge
Elif Bilge преди 9 дни
Ezan okuyanların sesi hep neden aynı
Medine Şimşir
Medine Şimşir преди 9 дни
Ufff ya ne saçmalıyorsun sen film dışında her şeyden bahsettin şöyle güzel filmin böyle aptalca ancak sen eleştirebilirdin
Büşra Çakmak
Büşra Çakmak преди 9 дни
Ülkemizde hala eleştirinin sadece olumsuz yönden olduğunu sanan insanlar var . Sen buna eleştiri diyemezsin . Eğer eleştiri yapıcam diyosan filmi her yönüyle ele alman gerek. Kusura bakma ama insanların başarısını ve emeklerini çok çabuk karalıyorsun. Bu hiç hoş değil .
Elvin simay Gençtürk
Elvin simay Gençtürk преди 9 дни
Bence film gayet güzeldi bazı ufak nöanslar olsa da bir izleyici olarak başrol benim için yakışıklılık demek değil başka biri de olsa açar izlerdim. Bazı eleştirilerinizi çok gereksiz buldum.
Zeliha Yanık
Zeliha Yanık преди 9 дни
Türk dizisi diye bence eleştirmemek gerek çünkü gerçekten oyunculuğu çok güzel bence izlenmeli
Neslihan Kayhan
Neslihan Kayhan преди 9 дни
Dram filmlerini iyi yapabiliyoruz, bunu övmek ve yüceltmek yerine her seferinde bu kadar gömülmesine de anlam veremiyorum.
Neslihan Kayhan
Neslihan Kayhan преди 9 дни
Film mukemmeldi demiyorum ama güzel bir iş çıkmış. Oyunculuklar güzeldi ve filmin adı her zaman konuyu vermek zorunda değil, ters köşe yapılmasını sevdim. Video "Netflix'te Türk yapımı bir film var izleyeyim ve çıkarabildigim kadar olumsuz eleştiri çıkarıp bir güzel gömeyim" diyerek hazırlanmış adeta. Aşırı ve zaman zaman emeğe saygısızlık boyutuna ulaşan kırıcı eleştirel tarzınız insanların hoşuna gidiyor diye bu kadar da yapılmaz diye düşünüyorum.
Enes Karaaslan
Enes Karaaslan преди 10 дни
Sen bana napiysen yav.d
Melisa Karaöz
Melisa Karaöz преди 10 дни
Güzel eleştiri yapıyorsunuz fakat desteklenmesi gereken projeleri yerin dibine sokmanız hiç hoş değil.
sude şanalan
sude şanalan преди 10 дни
sizi uzun zamandır gerekten çok severek takip ediyorum. bu kadar yorumun içerisinde bu yorumu da görür müsünüz bilmiyorum. zaten amacım toplumumuzun alışık olduğu gibi sizi linçlemek değil. sadece bir takipçiniz olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. bu videoyu filmi izlemeden izlemeyim demiştim. film 10 dk önce bitti ve videonuzu izledim. şimdiye kadarki bütün videolarınızdaki görüşlerinize ve eleştirilerinize tamamen katılmış olsam da üzülerek söylüyorum ki bu videodaki bazı eleştirileri yersiz buldum. evet şuan çıkmış dijital işlerinin çoğunda çağatay ulusoy var. işlerin farklı olması için farklı oyuncular farklı yetenekler görmek elbette daha güzel olurdu ama bunları bir kenara koyup çağatay ulusoyun oyunuluğunu ve bu filmde sergilediği performansı göz ardı etmemek lazım. kendi adıma konşmam gerekirse netflix türkiye filmleri de göz önünde bulundurulduğunda vdideoda da belirttiğiniz gibi en film gibi filmdi. mantık hataları ve diğer yapımlarda da gördüğümüz klişeler de bulunuyordu ama gerek kurgusu gerek konuyu ele alış şekli bakımından diğer yapımlardan farklı olduğunu düşünüyorum. evet içerisinde bulunduğumuz yeterince zor olan bu dönemde dram görmekten hepimiz sıkıldık ama dram filmi de iyi yapılırsa hakkını yememek lazım bence .bunlar benim naçizane fikirlerimdir .
S. K.
S. K. преди 10 дни
Kağıttan ev mi ne çıktı afagaha o sandım heyecanla girdim bir an değilmil olsun buna da bakalım
Umay Uraz
Umay Uraz преди 11 дни
Videoyu izlemeden söylüyorum ben filmi beğendim Çağatay kimdir nedir bilmem. Filmin konusu güzel. Çıplaklık yok, vıcık vıcık aşk yok, çiftleşme sahnesi yok, gerçek hayatların dramı var.
Ateş Hekimoğlu
Ateş Hekimoğlu преди 12 дни
Hekimoğlu dizi incelemesi gelsin reytinglerde hiç iyi değil bence mükemmel bir dizi...
Turhan Şahin
Turhan Şahin преди 13 дни
sen harikasın
Mr.Şener !
Mr.Şener ! преди 13 дни
Adam bundan para kazanıyor çıkan her yeni projeye elbette sallicak bu videoda ki düşüncelerine katılmıyorum gayet güzel bir filmdi ama işiniz bu anlıyorum
mücahit ÇETİN
mücahit ÇETİN преди 13 дни
Herşeyi eleştiriyosun eyvALLAH bundan ekmek yiyorsun bunada eyvALLAH ama bu kadar ti ye aldığın bir filmden onlarca insan ekmek yiyor bunu atlama sen Çağatay Ulusoy u sevmiyorsun diye adam kötü oyuncu olmuyor gayet kaliteli oyuncu her karakteri oynuyor adam kilo alıyor sakal bırakıyor veriyor her türlü role giriyor adam emekleri bukadar basite almayın.
İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz преди 14 дни
senin taşaklarını yesinler dediğin gibi diziye senaryoya değil kimin oynadığına önem veriyolar
bifeyzaa
bifeyzaa преди 14 дни
Çağatay kaliteli bir oyuncu olduğu için bence hak ediyor
Melek biratlı
Melek biratlı преди 14 дни
Niye başka oyuncu mu yok her yerde çağatay kusacaz artik bikmadiniz
can
can преди 15 дни
Normal bir filmde olayların gelişme sürecine göre daha filmin 10-15. Dakikasındayken film daha hiçbirşey anlatmamış ve hala heyecanını koruyor gibi hissettirir değil mi ama bu film hiçbirşey anlatmadan sizi 1. Saate götürüyor ve siz hala 15. dakikada olduğunuzu zannediyorsunuz senarist nasıl becerdiyse size zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeden size hiçbirşey anlatmadan sizi filmin sonuna götürüyor filmin 2 saatlik normal bir film uzunluğunda ve tadında olabilmesi için şöyle bir 4 5 saat uzunluğunda bir film olması gerekiyor film i dün gece izledim başka dram macera filmleri arayın derim bu filme ağladım yazanlar olmuş ama inanın ağlanacak bir durum yok film başlıyor çağatay ulusoy kağıt topluyor sonra fenalaşıp kendini depoya zor atıyor arkadaşı onu bulup hastaneye götürüyor tahsin baba diye bir adam geliyor bu sahnede karakterin böbrek yetmezliği olduğunu anlıyoruz çağatay halisünasyon görüyor annesini ve kendi küçüklüğünü hatırlıyor bi tane nefes almayan çocuk geliyor sonra doktor çağataya bakıyor ilaç yazıp gönderiyor çağatay depoya gidip paralarını sayıyor sonra ses geliyor dolanıyor bi kağıt arabasından hışırtı geliyor tekme atıp deviriyor bakıyor bi çocuk var çocuk dibe köşeye girip kaçıyor en son çocuğa pilav verip adını soruyor ama aslında kendi küçüklüğünü hatırlıyor arkadaşını arayıp çocuğu ne yapacaklarını soruyor ama arkadaşı çocuğun olmadığını görüp bunu bozmuyor bunlar hamama gidip eğleniyor pasta alıp biryerin çatısında kutluyor çağatay kendi küçüklüğünü yüzmeye götürüyor hamburger alıyor sonra çocuk bir kaç kere kayboluyor ama çağatayın akıl oyunları yine . Sonra filmin sonunda çocuğa evini göster diyor çocuk evini gösteriyor ama aslında çağatay eakiden üvet babası ve kendi yaşadığı eve gidiyor orada yaşlı adam ve yaşlı kadın var kadınla adam yeter artık bıktık senden diyor burada çağatayın garip kuruntulara girip anne ve üvey babasının yaşadığı evi bastığını anlıyoruz ama onlar yıllar önce taşınmış evin şimdiki sahipleri ise çağataydan muzdarip sonra çağatay evin içinde aliyi arıyor bulamıyor dışarı çıkıp ölüyor film bitti buraya kadar okuyan herkese teşekkür ediyor ve 1 like ı hakettiğimi düşünüyorum film izlemeye değmez gidin buna benzer bir film olan fight club ı izleyin bred pitt filmi konu aynı ama baya doyurucu bir film
SENA KAYA
SENA KAYA преди 15 дни
çocuğun "ölmek istiyorum eğer büyürsem annem beni tanıyamaz" diyişine ağladım sadece
S-K CHANNEL
S-K CHANNEL преди 15 дни
Bu olmadı mükemmel bi filmdi
Yildires
Yildires преди 15 дни
Bu adam ne anlatsa dinlerim öyle bağımlılık yaratıyor😂
-Nil Daisy-
-Nil Daisy- преди 15 дни
MURAT ABİ BU SEFER ELEŞTİRİ OLMAMIŞ KATILMIYORUM KEFFARET DİZİSİNİ ELEŞTİREN YADA O HAYAT BENİM YADA SÖZ OLABİLİR
Duru Acar
Duru Acar преди 16 дни
%75 genel saplama %25 mücadele çıkmazına saplama
Denizkızı
Denizkızı преди 16 дни
ÇOK ABARTIYOR YİAA GAYAT GÜZEL SENORYOSU
Veysel Can
Veysel Can преди 16 дни
Video çekmek için herşeyi gömen murat soner karşınızda
DUYGU KARDELEN AYHAN
DUYGU KARDELEN AYHAN преди 16 дни
Bakkalın tuzluk çıkması 😂😂
Fatmanur Türker
Fatmanur Türker преди 16 дни
6:46 ayyy allahimmm krize girdim yarabbim🤣🤣🤣😂😂
ilayda
ilayda преди 16 дни
ben aglamistim...ama yasim 13 cjrnekcmlk
İsmail Emre Yanal
İsmail Emre Yanal преди 16 дни
Film aşırı güzeldi ve duyguyu izleyen kişiye gayet net aktarıyordu. Yersiz bir eleştiri olmuş 👎🏻
Demet Beylen
Demet Beylen преди 16 дни
1:37 😂😂
Ahmed Buğra
Ahmed Buğra преди 16 дни
Türkiyedeki tüm BİM'lerin birbirine benzemesi...
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Ali MUSLUKÇU
Ali MUSLUKÇU преди 16 дни
Neden bein connect de yayın yapılan dizi ve filmlere eleştiri yapmıyorsun yemiyor mu hani tarafsız sadece genel dizileri eleştiri içindi bu kanal buna açıklama yaparmısın
Mustafa Dursun
Mustafa Dursun преди 16 дни
X8.5 oldu abi ;(
Ziya Samet Yağmur
Ziya Samet Yağmur преди 16 дни
Abi Çağatay Ulusoy’un dizilerde filmlerde çok yer almasına laf etmişsin ama ülkenin en iyi oyuncularından birisi . Yetenek tip ve şöhreti de var . Ne izleyen sıkılıyor ne yapımcılar . Bu konuda hak vermedim sana
ilker yanarates
ilker yanarates преди 16 дни
Reis Netflixin politikalarına olan hıncını filmden çıkarma, film gayet güzeldi bence
Sıla Gedik
Sıla Gedik преди 17 дни
Bazı konularda sana katılmıyorum buda onlardan biri ben gerçekten cok begendim cagatay da cok guzel oynamıs konusu oyunculuğu falan gayet iyiydi aklınıza eleştiri diyince kötü gelmesin iyi eleştirilerde olur saygılar
Muhammed ÖZCAN
Muhammed ÖZCAN преди 17 дни
Bunu film diye izlemem
Abicim O Öyle Değil
Abicim O Öyle Değil преди 17 дни
Video altına yapılan yorumlara bakıyorum da; 1- Çağatay'a haksızlık ediyorsunuz 2- Dramı çok iyiydi sümkürerek ağladım 3- Çok sivri dillisin, keşke ölsen Adam her söylediğinde ne kadar haklı olduğunu yorumlara bakarak 1 kez daha anladım.
Deniz Baydil
Deniz Baydil преди 17 дни
Ya overlokkkkk
ley laa
ley laa преди 17 дни
filmi izlemedim ama analizinize bayıldım.
Ezgi Şenler
Ezgi Şenler преди 18 дни
Eleştiri sadece kötü yorum yaparak olmuyor Çağatay çok başaralı ve yetenekli bir oyuncu sadece yakışıklı olduğu için oyuncu olsaydı bu kadar kilo alıp vermezdi saçı sakalı düşünmezdi. Ayrıca oyuncuların ağız ağıza konuşmalarına bile laf yapmışsınız insanlar "doğal" olarak kavga halinde iken ağız ağıza oluyor. Bence Türkiye deki dizileri filmleri eleştireceğenize kendinize dönüp bakın ya da siz de bir şeyler çekin de bizde izleyelim görelim. Ben daha beğendiğiniz bir film dizi görmedim
Adnan Boynuzgil
Adnan Boynuzgil преди 18 дни
Eleştirilmesi gereken konu gerçekten dram türü mü yoksa içerik mi? Beğenmeyen izlemesin tarzı kalıp cümleler söylemek istemiyorum ama dram sevmeyen bir insanın dram izleyip film dram diye eleştiri yapması çok saçma. Filmin içeriğinden çok dram eleştirisi görüyorum. Epeydir eleştri videolarında beni rahatsız ediyor bu durum. Sizin bakış açınız ülkede zaten sorunlar var birde televizyonu açınca dram mı izleyeceğiz olsa da dram türündeki yapımları seven birçok insan var. Ciddi manada içerikten çok dram olması eleştirilmiş.
imran Özgün
imran Özgün преди 18 дни
Cok efsane ya
tarikbulac
tarikbulac преди 18 дни
Bunu izledikten sonra abonelikten çıktım
mazlum güneş
mazlum güneş преди 18 дни
Bu adam hep böyle mi?
Ramazan Aktaş
Ramazan Aktaş преди 18 дни
Aylık oynarken üst aut geçmez kuralı
Emre Uykur
Emre Uykur преди 19 дни
Tam izlemeye gidiyordum, vazgeçtim
Elshana Eyvz_va
Elshana Eyvz_va преди 19 дни
Vallahi harikaydi ne derseniz deyin. 10 numara 5 yıldız✔💫
Selin İsitan
Selin İsitan преди 19 дни
Neden hep eleştiriyor ya artık eleştirerek kazanıyo bi kere övse nolur
RANA ARSLAN
RANA ARSLAN преди 19 дни
Murat Soner'in "Kıvanç'ın dizisi, Çağatay'ın filmi gibi belli kalıplar var" deyip, "Beren Saat'in Netflix dizisi" diye videosunun olması kaç puan peki?
s l
s l преди 19 дни
Hiçbir eleştiriye katılmıyorum bu sefer. Bence çok güzeldi. Sırf kötü yorumlamak için çekilen bi video olmuş. Dislike👎
FF CRAZY
FF CRAZY преди 19 дни
Benim neftlix türk filmlerlerinde en begendim bu oldu
Setho Kaiba
Setho Kaiba преди 20 дни
Valla filmi izlerken çokta sövdüm, bir sürü çocuk var neden bir çocuk için bu kadar harap etti kendini diye. Sona gelince öğrendik tabii mevzuyu. Ama filmin en güzel dakikaları, kardeşim dediği Gonzales'in dış ses olarak Mehmet Ali'yi anlatmasıydı.
şevhat karabulut
şevhat karabulut преди 20 дни
Bu filimleri izlerken bunları farketmeyip kendisini dinletirdikten sonra izlediğine pişman ettiren Murat Soner
Galaksimini
Galaksimini преди 21 ден
Overlok makinesi hgjkvgvjbk
LALISUNNY ama AlNaz düğününün halaybaşı
LALISUNNY ama AlNaz düğününün halaybaşı преди 21 ден
Bence film güzeldi.
Allah kurtarsın Kardeşim
Allah kurtarsın Kardeşim преди 21 ден
Abi ne kadar iticisin bee bi ters like ı hak ettin.
Enes Çelik
Enes Çelik преди 21 ден
Arkadaşını kovaladıkları ile Çağatay Ulusoyu döndükleri mahalle aynı mahalle diyeceğim şu ki başka mahalle mi yok aq 😂😂
Asena Arıkan
Asena Arıkan преди 22 дни
Tum uni.lerdeki ogrenci islerinde calisan kadinlar. Pokemondaki hemsire joy memure jenny gibi bisey
Mira
Mira преди 22 дни
Git kendine başka bir iş bul Murat yürümüyor böyle. Gömmek için gömüyorsun resmen duygusuz
ALYA PLASTİK
ALYA PLASTİK преди 23 дни
Yolluktaki takılma bile aynı 6:53 Kdwfjnfwnjkvsdnjiedvjindvjived
Zeynep Yengin
Zeynep Yengin преди 23 дни
Abi ne dersen de ne kadar eleştirirsen eleştir film mükemmeldi
zeya jpn
zeya jpn преди 23 дни
İzlemeden izlemeye geldim s.a.
Hatem hüseyin İnsan
Hatem hüseyin İnsan преди 24 дни
Filmin tek güzel yanı sonundaki Selda bagcan sarkisiydi gerisi tahmin edilebilir klasik başarısız turk filmi
Eren Eray
Eren Eray преди 24 дни
Dayı sen ne içiyon ya kafa 1milyon
Tuğrul Gül
Tuğrul Gül преди 24 дни
Abi mevara dizisini inceler misin çok iyiyidi bence
zeycel
zeycel преди 24 дни
bence bu film çok güzel çağatay ulusoy iyi yapmış müq :)
Nərmin İbrahimli
Nərmin İbrahimli преди 24 дни
Yasak Elma yeni sezon
50 M2 İncelemesi - Bari Netflix'te Yapmayın!
09:10
Murat Soner
Показвания 1,6 млн.
Camdaki Ninja FATMA İncelemesi - Tüm Saçmalıklar (Spoiler İçerir)
10:20
ИГРАЕМ КРИЕНИЦА В ДВЕ ДЪРЖАВИ!
32:12
Andy Studio
Показвания 260 хил.
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Показвания 4,6 млн.
MBT ft MARSO - KAJI CHE NE VAJA (Official Audio)
3:47
MBT
Показвания 74 хил.
AKINCI Dizi İncelemesi - Whatsapp'ını Silen Yerli Süper Kahraman
08:50
AZİZLER Netflix Film İncelemesi - İÇİM ACIDI!
06:20
Murat Soner
Показвания 898 хил.
KIRMIZI ODA İnceleme - Ben Böyle Bir Şey Görmedim!
08:18
Murat Soner
Показвания 3,2 млн.
Siz Seçtiniz! GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 10 YERLİ DİZİ
10:10
Murat Soner
Показвания 2 млн.
MARAŞLI Dizisi İnceleme - Tüm Saçmalıklar ve Klişeler
08:23
Murat Soner
Показвания 1,7 млн.
AKREP Dizi İncelemesi - Bu Nasıl Sansür? (Demet Akbağ Eleştirisi)
08:03
ИГРАЕМ КРИЕНИЦА В ДВЕ ДЪРЖАВИ!
32:12
Andy Studio
Показвания 260 хил.
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Показвания 4,6 млн.
MBT ft MARSO - KAJI CHE NE VAJA (Official Audio)
3:47
MBT
Показвания 74 хил.
Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Fragman
1:09
Çukur
Показвания 4,2 млн.
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Показвания 3,5 млн.
GERÇEK HAYATTA HELLO NEİGHBOR MELO DİLA KENT
9:57
Dila Kent
Показвания 2,8 млн.
Elon Musk Monologue - SNL
5:36
Saturday Night Live
Показвания 4,1 млн.
Happiness is helping others 🥺🥺 #Shorts
0:40
KIM ORO
Показвания 28 млн.